Māla maskas aknei un taukainai ādai

Māla maskas aknei un taukainai ādai

Iegūt dabisku un spožu izskatu, ja tava āda ir taukaina, vai ar aknēm, var šķist neiespējami. Spīdumu piešķirošie serumi un mitrinošās maskas bieži sniedz pārāk daudz mitruma, tā tikai pasliktinot ādas stāvokli un veicinot izsitumu parādīšanos – noteikti ne tas efekts, ko tu vēlies. Sievietei, vīrietim, jaunietim ar taukainu ādas tipu ir pienācis laiks iepazīties ar savu jauno labāko draugu – māla sejas masku! Bieži vien tās tiek uzskatītas par labākajām maskām, lai atbrīvotos no aknes, jo tās ir bagātas ar dabīgiem māliem, kas absorbē eļļu, attīra ādu, samazina poru izskatu, un papildus var būt lielisks veids, kā nomierināt un palutināt sejas ādu. Mēs jums atklājam visus māla masku ieguvumus un dalāmies ar dažiem no saviem favorītiem, lai atjaunotu tavas ādas dabīgo (ne eļļaino) spožumu.

Ko dara māla sejas maska?

Jebkurā diennakts laikā uzklāta māla sejas maska var darīt brīnumus taukainai, kombinēta ādas tipa un aknes skartai ādai. Bet jāņem vērā, ka tā var nederēt visiem.

“Māla maskas ir lielisks rīks visiem ar taukainu ādu vai tiem, kuriem ir viegli izsitumi. Ja tev ir hormonāli vai cistiski izsitumi, negaidi, ka māla maska to atrisinās. Sāc ar vizīti pie dermatologa, jo šāda tipa izsitumi parasti prasa ārstēšanu ar recepšu medikamentiem”.

Kā patiesībā darbojas māla sejas maska? Šeit ir četri galvenie māla masku ieguvumi:

Ieguvums 1: Tās absorbē lieko eļļu un toksīnus. Lai gan ir daudz dažādu mālu veidu (katram no tiem ir unikāli ieguvumi ādai), bentonīta māls ir lielisks, absorbējot lieko eļļu. Šis māls sastāv no vulkāniskā pelna un minerālu grupas, ko sauc par montmorilonītiem, kas atrodami Fort Bentonas, Vajomingā. Kad tas tiek samaisīts ar ūdeni, tas pārvēršas ļoti porainā maisījumā un veido negatīvu elektrisko lādi, kas ļauj absorbēt toksīnus un lieko sebumu no ādas. Tava āda spīdēs!

Profesionālais ieteikums: Lai gan māla maskas ikdienā vairāk lieto cilvēki ar taukainas ādas tipiem, ikviens var iegūt labumu no māla maskas. Atslēgvārds ir lietošanas biežums - taukainas ādas tipiem var izmantot māla maskas dažas reizes nedēļā, bet citiem cilvēkiem būtu jāizmanto "pēc nepieciešamības" principu. Ja tavai ādai ir sausāks raksturs, izvēlies māla masku, kas ir papildināta ar mitrinošiem komponentiem, piemēram, alveju vai šī sviestu, lai nodrošinātu, ka āda netiek vēl vairāk sausināta.

Ieguvums 2: Tās nodrošina maigu eksfoliāciju. Daudzas māla maskas tiek izstrādātas ar kaolīna mālu, silīcija bāzē esošu mālu, kas arī spēj absorbēt lieko eļļu, bet tās unikālais sastāvs nodrošina maigu eksfoliāciju un gludu ādu.

Ieguvums 3: Tās samazina poras. Diemžēl aizsērētas poras bieži vien ir taukainas ādas nevēlamie pavadoņi. Liekā eļļa un netīrumi var aizsērēt poras, tās paplašinot un padarot vēl acīmredzamākas. Lai gan tu nevari mainīt poru faktisko lielumu, regulāra māla maskas izmantošana var palīdzēt tās attīrīt, samazinot to izskatu. Labākā daļa? Pēc maskas noņemšanas tu vienmēr redzēsi (un sajutīsi) tūlītēju poru izskata uzlabošanos.

Ieguvums 4: Tās piepilda ādu ar minerāliem un uzturvielām. Bentonīta māls ir bagāts ar ādai tik ļoti nepieciešamajiem minerāliem kā dzelzs, kalcijs, silīcijs, varš, kālijs un magnijs.

Profesionālais ieteikums: Vai tu ļauj māla maskai pilnībā izžūt pirms to noņem? Apstājies! Tas faktiski ir pretrunā tam, ko tu vēlies. Kad maska joprojām ir mitra, tas ir brīdis, kad tava āda absorbē visvairāk uzturvielu. Kad tā sāk žūt, tā uzsūc eļļu un stimulē asins plūsmu. Ja tu ļauj tai pilnībā izžūt un tā sāk nedaudz plaisāt, tas var pārāk sausināt tavu ādu un pat izraisīt kairinājumu. Vislabāk to noņemt, kad tā vēl ir nedaudz mitra.

Vai esi gatavs ļaut savai ādai spīdēt un starot? Šeit ir mūsu iecienītākās māla maskas, ko izmēģināt atkarībā no tavas ādas tipa.

Ja tev ir jutīga āda, pamēģini:

Bio Lorencia kolagēna masku - tā ir pietiekami spēcīga visiem ādas tipiem, taču tikpat maiga pat jutīgai ādai. Tā izgatavota no māla un īpaša sajaukuma no spēcīgiem aminoskābju augu antioksidantiem. Tā ir ļoti efektīva ādas eksfoliācijai un tekstūras uzlabošanai, vienlaikus palīdzot saglabāt mitrumu. Papildus tam, tā mitrina taukainu ādu. Šī krēmīgā maska ir arī ļoti efektīva saules radītā kaitējuma samazināšanā!

Atpakaļ

Komentāri

Lūdzu atstājiet savu komentāru šeit.