Sejas kopšana ar kolagēna sejas masku no māla

Sejas kopšana ar kolagēna sejas masku no māla

Sejas kopšana ar kolagēna sejas masku no māla ir lielisks veids, kā uzlabot ādas veselību, elastību un izskatu. Šāda veida maska apvieno māla un kolagēna priekšrocības, nodrošinot plašu ādas kopšanas ieguvumu spektru. Lūk, kā var izskatīties sejas kopšanas process ar kolagēna sejas masku no māla:

Tīrīšana: Sāciet ar rūpīgu sejas tīrīšanu, izmantojot piemērotu tīrīšanas līdzekli, lai noņemtu netīrumus, eļļas un grima paliekas.

Skūšanās: Ja ir nepieciešams, veiciet skūšanos, lai panāktu gludu sejas virsmu. To varat darīt pirms vai pēc tīrīšanas posma.

Sejas eksfoliācija: Lietojiet maigu sejas skrubja līdzekli, lai noņemtu mirušās ādas šūnas un veicinātu labāku kolagēna maskas uzsūkšanos.

Kolagēna sejas maskas sagatavošana: Sagatavojiet kolagēna sejas masku no māla, sajaucot mālu ar ūdeni vai citām attīrošām un mitrinošām sastāvdaļām, piemēram, rožu ūdeni, aloe vera želeju vai hialuronskābi. Izmantojiet maisījumu uzmanīgi, lai iegūtu vienmērīgu pastu.

Uzklāšana: Arī ar plānu slāni uzklājiet kolagēna sejas masku uz tīras sejas, izvairoties no acu un lūpu apvidus. Izplatiet to vienmērīgi un nedaudz masējiet, lai uzlabotu asinsriti.

Relaksācija: Atslābinieties un atpūtieties, kamēr kolagēna maska darbojas. Šo laiku varat izmantot, lai meditētu, klausītos mūziku vai vienkārši atpūstos.

Nomazgāšana: Pēc noteiktā laika, kas norādīts uz maskas iepakojuma, nomazgājiet to ar siltu ūdeni. Pieskalojiet ādu rūpīgi, lai nodrošinātu, ka maska ir pilnībā noņemta.

Tonizēšana: Pēc maskas nomazgāšanas uzklājiet sejas toniku, lai atjaunotu ādas pH līmeni un sagatavotu to turpmākajiem ādas kopšanas soļiem.

Mitrināšana un aizsardzība: Pabeidziet sejas kopšanu, uzklājot mitrinošu sejas krēmu un, ja nepieciešams, saules aizsargkrēmu.

Atcerieties, ka sejas maskas lietošanas biežums var atšķirties atkarībā no jūsu ādas vajadzībām. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, lietojiet kolagēna sejas masku regulāri, iekļaujot to savā ikdienas vai nedēļas sejas kopšanas rutīnā.

Iepirkties

Atpakaļ

Komentāri

Lūdzu atstājiet savu komentāru šeit.